BLOG

Dobrý den, v notýscích máte dotazník, zda byste chtěli, aby naše třída jela na školu v přírodě. Byla bych moc ráda, kdyby nás jelo co nejvíce. Spolu s námi by jela 1.C s paní učitelkou. Nebyli bychom tam celý týden, pouze 5 dní a také bychom nejeli nikam daleko, abyste si případně mohli pro děti přijet, kdyby se jim...

Ve středu 31. 1. se 4. vyučovací hodinu bude rozdávat pololetní vysvědčení. Výuka se nijak nezkracuje, děti se předchozí tři hodiny normálně učí, stejně tak, jako ve čtvrtek. V pátek 2. 2. jsou pololetní prázdniny.

Zítra jedeme na Kladno na výstavu betlémů. Děti by měly mít s sebou batůžek, svačinu, pití, kapesné dle Vašeho uvážení, TEPLÉ OBLEČENÍ. Komu bývá špatně v autobuse, dejte mu ráno kinedryl a také jeden s sebou. Děkuji, Winterová

V úterý 19. 12. 2017 pojedeme s druhým ročníkem do Kladna na výstavu betlémů. Ráno odjíždíme po osmé hodině, prosím o včasný příchod. Vrátíme se na oběd.

Besídka

15.12.2017

V pátek 22. 12. si s dětmi místo vyučování uspořádáme malou besídku. Mohou si přinést dárky, které chtějí dát někomu z kamarádů a přinést na ochutnávku nějaké cukroví. Nebudeme se učit, takže sešit i notýsek mohou zůstat doma.

SOUTĚŽ

28.11.2017

Dobrý den, poslala jsem do soutěže práce Vašich dětí. Prosím Vás o hlasy, či poslání dál. Děkuji, Winterová. https://www.facebook.com/KopsMethod/ -> Musíte sjet kousek níže, jistě obrázky najdete. Prosím, dejte hlas všem dětem, sčítají se za celou třídu.

Ve středu 29. 11. 2017 ze zúčastníme besedy na téma podzim, kde si děti zopakují, co se naučily a dozví se i nové poznatky. Cena besedy je 20,- Kč na žáka. Krásný den, Winterová

Dne 23. 11. 2017 se budou konat třídní schůzky. Jelikož v naší třídě je školní družina, ráda se s Vámi sejdu v budově školy, v učebně paní Štefanové číslo 20 (po vstupu hlavním vchodem vyjdete do 1. patra a dáte se doprava. Ukážu Vám cestu pomocí šipek.)

Dobrý den, dne 16. 11. 2017 bude ředitelské volno. Přeji krásný den, Winterová